Biologia Totalna / Uzdrawianie Przez Świadomość

Uzdrawianie Przez Świadomość to nazwa interdyscyplinarnej metody, którą stosuję na co dzień w swojej praktyce zawodowej, na którą składa się bardzo wiele metod pracy z obszaru terapii naturalnych, z których główne to:
1) Germańska Nowa Medycyna (GNM)
2) Biologia Totalna (BT)
3) Recall Healing (RH)
4) Biopsychoanaliza
5) Biologika
6) Tradycyjna Medycyna Chińska
7) Hidden Mind

Jej celem jest pomoc w uświadomieniu sobie przez klienta przyczyny własnej choroby bądź dręczącego problemu życiowego, co po pierwsze przynosi znaczną ulgę, która przychodzi wraz ze zrozumieniem swojej sytuacji, a po drugie pozwala na uwolnienie porcji emocji zachowanej w ciele podczas negatywnych doświadczeń życiowych, a które to emocje przestały już być istotne dla przeżycia w chwili obecnej.

Jak wynika z ostatnich badań naukowych, wszystkie emocje, które powstają w naszym organizmie, wywołują szereg reakcji biochemicznych, wskutek czego tworzy się wiele związków chemicznych, kursujących w naszym krwiobiegu a następnie kumulowanych gdzieś głęboko w tkankach i w ten sposób przechowywanych czasem przez wiele lat. Świadoma praca w celu namierzenia praprzyczyny obecnego konfliktu sprawia więc dodatkowo, że uwalniają się nie tylko wyłącznie same emocje ale i również owe substancje chemiczne (często toksyczne) i organizm zyskuje szansę na ich ostateczne pozbycie się z ciała. W ten sposób, pracując nad psychicznym rozwiązaniem przyczyny choroby, uwalniają się także emocje, a także oczyszcza pamięć komórkowa i detoksykuje ciało.

Technicznie rzecz biorąc, metoda Uzdrawiania Przez Świadomość polega na zadawaniu wnikliwych pytań, stawianych pod kątem zgłaszanej przez klienta choroby lub problemu. Pytania te mają za zadanie poruszyć podświadomość chorego, aby ten mógł zrozumieć zależność swojej choroby bądź problemu od przeżytych w przeszłości trudnych doświadczeń czy niesionych historii rodowych. Moment uchwycenia zależności przyczynowo-skutkowej daje uświadomienie powodu oraz celu choroby, a jednocześnie pozwala na uwolnienie nagromadzonych wcześniej emocji związanych z przebytą traumą, co w konsekwencji przynosi uzdrowienie na poziomie psychoemocjonalnym oraz ciała fizycznego.

Pomagam w problemach zdrowotnych m.in. takich jak

Alergie / Otyłość

Nerwice / Bezsenność

Depresja / Problemy i zaburzenia emocjonalne

Choroby autoimmunologiczne (m.in. RZS, Hashimoto)

Choroby z udziałem organizmów patogenicznych

Nowotwory / Choroby przewlekłe

Bezpłodność / Problemy seksualne / Problemy w związkach partnerskich

Problemy z pamięcią / Problemy w nauce u dzieci

Problemy z poczuciem własnej wartości / z wyznaczaniem granic

Aby precyzyjnie odnaleźć źródło dolegliwości, wykorzystuję wiele skutecznych narzędzi i technik, z których najważniejsze to:

  • osobista linia życia
  • biologiczne pamięciowe cykle komórkowe
  • cykle autonomii życiowej
  • okres plan/cel (projekt/cel)
  • drzewo genealogiczne
  • pentagram TCM
  • mapy meridianów i punktów akupunkturowych
  • karty „22 Iskry Życia” lub Tarot Marsylski
  • analiza transakcyjna
  • GEST

W celu pomocy w uwolnieniu ujawnionych podczas terapii emocji u klienta, a zwłaszcza wtedy, kiedy pada częste pytanie: „No dobrze, i co ja teraz mam z tym zrobić?” stosuję wybrane techniki łagodzące, z których moje ulubione i zarazem najbardziej owocne to:

Wewnętrzna Podróż tzw. „Ognisko” wg Brandon Bays

The Work wg Katie Byron

Dekodyka

Technika uwalniania wg Davida Hawkinsa

Terapia Kwiatowa dr Bacha

5 brył platońskich, Narzędzia kabały

Z początku byłem sceptycznie nastawiony do różnych form terapii i pracy nad sobą. Jednakże, gdy usłyszałem o Magdzie od żony i o tym co robi i że faktycznie może pomóc na różnego rodzaju choroby, zdecydowałem się na spotkanie. Bardzo mi się spodobało, że Magda odrazu przekazuje ogrom wiedzy i konkretnych rzeczy: co z czego wynika, co na co ma wpływ i jak temu zaradzić. Co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, to że wszystkie informacje o mnie i “diagnoza” całkowicie się zgadzały. Szybko mogłem poczuć efekty, że naprawdę idę do przodu i odcinam od siebie obciążenia z przeszłości. Magda również zna masę ludzi z innych dziedzin i jak widzi, że jakaś metoda czy specjalista mógłby również pomóc, to chętnie daje namiary. Szczerze polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze!

Michał

Zawsze będę głęboko wdzięczna za to, że spotkałam Magdę bo zmieniło to moje życie na zawsze. Magda ma ogromna wiedze z zakresu Biologii Totalnej co ma spektakularne przełożenie na zdrowienie w bardzo szybkim tempie. Różne uporczywe fizyczne objawy, jak ból, naprawde ustępują po jednej sesji. Ma też niesamowity talent i intuicję w rozplątywaniu zawiłości emocjonalnych, których ja nie byłam w stanie zobaczyć przez lata. Magda szczodrze obdarza wsparciem i bezwarunkowa miłością, ktora się po prostu czuje. Bardzo szybko przekłada się to na jakość życia zarówno na poziomie fizycznym - choroby znikają, jak i emocjonalnym - jest lekko na duszy a relacje z bliskimi zyskują nowa, lepsza jakość. Magda jest rowniez niezwykle szczodra w dzieleniu sie wiedza i narzedziami do pracy co sprawia, że mamy moc i sprawczość. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam spotkać Magdę na mojej drodze.

Marzena Instruktorka Jogi

Pierwszy raz do Magdy trafiłam z wykrytą torbielą na jajniku, mocno znaczących rozmiarów 6x8cm. Uprzednio przed naszym spotkaniem został ustalony termin operacji usunięcia jej. Po przepracowaniu tego problemu z Magdą, jak również dzięki narzędziom, które otrzymałam do pracy własnej. Po dwóch tygodniach intuicyjnie, ale i fizycznie poczułam zmiane. Przy tak dużym guzie bolesność była znacząca dlatego tez tak szybko zorientowałam się, ze czego mi „brakuje”. W celu sprawdzenia udałam sie na ponowne badania i wizytę u ginekologa. Okazało sie, ze jednym śladem jaki pozostał są minimalne ilości płynu. Operacja nie była już potrzebna. Ciało samo zwalczyło chorobę poprzez uświadomienie sobie konfliktu jak również prace jaką obie w to włożyłyśmy.

Kasia

Najbardziej niezwykle we współpracy z Magdą, jest to, ze ukazuje nam rozwiązania, które sa w nas samych i to my możemy siebie uzdrowić. Urzekła mnie prostota rozwiązania problemów z każdej dziedziny życia, które nosiłam przez wiele, wiele lat a do zmiany potrzebowałam godzinę i czas na wprowadzenie korekty. Były to najszybsze efekty jakie dotychczas miałam okazje zaobserwować. Bazuje na konkretach i konkrety do działania były mi przekazane. Dziękuję Ci za to co dla mnie zrobilas i co nadal robisz.

Kasia

Korzyści z pracy metodą Uzdrawianie Przez Świadomość

możliwość powrotu do pełnego zdrowia

znalezienie przyczyny i odkodowanie choroby

poznanie celu choroby

wyższa samoświadomość i lepszy wgląd w siebie samego

większa świadomość własnych emocji w powiązaniu z przeżyciami

zrozumienie siebie na tle własnej historii rodowej

poznanie własnego projekt/cel (plan/cel)

zrozumienie wybranej w życiu profesji oraz wykonywanego zawodu

zyskanie większego dystansu do siebie i swoich problemów, w tym zdrowotnych

uwolnienie trudnych emocji i traum

redukcja pamięci komórkowej o zbędne elementy

wyjście z uzależnienia

zyskanie narzędzi do pracy własnej

odzyskanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania

odzyskanie poczucia własnej wartości

poprawa komunikacji i relacji z innymi

nabycie umiejętności stawiania granic sobie i innym

powrót zdolności wybaczenia sobie i innym

zmiana samooceny na lepszą

poprawa czystości i kondycji fizycznej

powrót do wewnętrznej równowagi (nadwaga/niedowaga; dawca/biorca; kat/ofiara; energia męska/żeńska i in.)

lepsza kontrola nad stylem życia i żywienia

poprawa w obszarze życia fizycznego, emocjonalnego, intelektualnego, seksualnego, duchowego