Czy dotkniesz,
czy nie dotkniesz
i tak cię boli…
Może WARTO NA TO SPOJRZEĆ Z MIŁOŚCIĄ.

Konsultantka Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowany Trener Nowoczesnych Technik Uczenia (się) i Rozwoju Osobistego z wieloletnim doświadczeniem w branży szkoleniowej oraz medycznej. Z wykształcenia mgr inż. biotechnologii, była doktorantka Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

7000 godzin przeprowadzonych sesji indywidualnych

ponad 5000 godzin warsztatów oraz wykładów. I wywiady.

MOJE TRENERSTWO

Konsultantka Biologii Totalnej/Recall Healing, Certyfikowany Trener Nowoczesnych Technik Uczenia (się) i Rozwoju Osobistego z wieloletnim doświadczeniem w branży szkoleniowej oraz medycznej. Z wykształcenia mgr inż. biotechnologii, była doktorantka Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.
Następnie przyszły kolejne kursy trenerskie i one dały mi tytuł Trenera Rozwoju Osobistego, a jednocześnie źródło niezliczonej ilości wykładów, warsztatów, szkoleń i treningów.
Bardzo cenię też sobie czas 13 lat udzielania prywatnych korepetycji dla dzieci i młodzieży z 5 przedmiotów szkolnych… Uwielbiałam to! Często jedna lekcja z dzieckiem wnosiła do mojego życia więcej niż 2 dni szkolenia z biznesmenami, którzy przychodzili na zajęcia tylko dlatego, że zostali wydelegowani tam przez firmę… Liczyło się to również dla tych dzieci, które spokojnie i bez stresu mogły odzyskać poczucie własnej wartości i zacząć myśleć po swojemu, zamiast odtwarzać treści na bezdurno.
Kiedy w moim życiu pojawiła się Biologia Totalna czułam, że spina ona swoją złotą klamrą cały dorobek zawodowy i wszelkie pasje w moim życiu. Bycie trenerem Biologii Totalnej pozwoliło mi połączyć umiłowaną pasję biologa we mnie z umiejętnościami przekazywania wiedzy zarówno indywidualnie jak i w grupie. Zajmuję się tym profesjonalnie od 2009 r. i tak pewnie już zostanie…

UZDRAWIANIE PRZEZ ŚWIADOMOŚĆ

BIOLOGIA TOTALNA/RECALL HEALING

Poznałam metodę w 2009 r. od samego początku jej wejścia do Polski i ukończyłam wszystkie szkolenia z Biologii Totalnej, Recall Healing oraz ich rozszerzenia, jakie są dostępne na polskim rynku. Jestem niezmiennie w stałym kontakcie ze wszystkimi swoimi Nauczycielami i Mistrzami tej metody.
Oficjalnie pracuję jako Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing oraz szkolę w szerokim zakresie metody.
Życie samo nadało mi tytuł terapeuty.
Mam za sobą ponad 7000 godzin przeprowadzonych sesji indywidualnych oraz ponad 5000 godzin warsztatów oraz wykładów. I wywiady.
Przedstawiam i popularyzuję wiedzę.
Nieustannie zdobywam nową wiedzę i rozwijam wciąż nowe narzędzia i techniki pracy. A wszystko to po to, by lepiej towarzyszyć i móc wesprzeć klienta w procesie zmiany oraz pomóc mu w uświadomieniu sobie niewiadomego. To uzdrawia. Nie ja.

WYZNAWANE WARTOŚCI

Moje główne wartości, którymi kieruję się w życiu oraz swojej pracy zawodowej, co uważam za jednoznaczne, to:
szacunek, spójność, uczciwość, szczerość, prawdomówność, lojalność, czystość – też intencji i serca.
Oraz zdrowie.
Ale bez tych pierwszych nie ma zdrowia.

PISANIE I BLOGOWANIE

Napisałam kilkadziesiąt artykułów na zamówienie do różnych czasopism o tematyce prozdrowotnej. I polubiłam to. Dowiedziałam się od swoich czytelników, że umiem składać zdania, a poprzez nie wyrażać wartościowe treści, które potem są chętnie czytane. To pozwoliło mi zmazać chociaż kawałek szkolnej traumy, kiedy to czego bym nie napisała i tak było nie po czyjejś myśli… Denerwowałam się, gdy pani polonistka, rzucając dziennikiem w biurko, wrzeszczała na całą naszą klasę, że nie wyrośnie z nas przyszłość narodu. Cokolwiek to znaczyło, bardzo chciałam wtedy być tą przyszłością…
Dlatego zaczęłam pisać do gazet.
I będę nadal pisać artykuły i prowadzić bloga.
To jeden z pięknych sposobów na dzielenie się zdobytą wiedzą.
Dla chętnych.
Nic obowiązkowego.
Być może ktoś, kto to przeczyta, będzie mógł kiedyś wyrosnąć na przyszłość naszego narodu, a chyba tego bardzo potrzebujemy, tak czuję…