Biologika

Metoda oparta o bardzo solidnie i dokładnie uporządkowaną wiedzę z zakresu GNM. Jak sama nazwa mówi, związana jest głównie z dekodowaniem bio-logicznym, innymi słowy w zgodzie z logiką panującą w przyrodzie.

Podobnie jak inne krewniacze metody (BT, RH), głównie ma za zadanie dotrzeć do emocjonalnej przyczyny choroby, robi to jednak wyjątkowo taktycznie i metodycznie, jak rzadko która z nich. Ten sposób pracy najbardziej odpowiada osobom o mocno rozwiniętym intelekcie, potrzebującym rozumowego uzasadnienia podczas terapii. Jasne wyjaśnienia i absolutnie niepodważalne argumenty oparte na badaniach naukowych, pozwalają im na nabranie zaufania przynajmniej do tej części medycyny niekonwencjonalnej, skoro nie do całej.

Jest niewątpliwym sukcesem Roberto Barnaia, twórcy metody BioLogiki, że swoim ogromnym przekonaniem opartym m.in. na własnym doświadczeniu oraz udokumentowanymi wynikami leczenia potrafił zjednać sobie aż tak wielu sceptyków. Jego mrówcza praca nad skatalogowaniem całej wiedzy GNM zaowocowała powstaniem Atlasu Organów, który przyniósł Mu międzynarodową sławę, a Jego uczniom i klientom dostęp do poznania głębiej całej metodyki Biologiki. Potrzeba ogromnej siły wewnętrznej, dobrej motywacji i olbrzymiego samozaparcia, by sukcesywnie krok po kroku prezentować swoją mądrość w niezliczonych filmach, które raz po raz ukazują się w internecie. Roberto Barnai je z pewnością ma.

Jeśli ktokolwiek uznaje studiowanie jakiejkolwiek metody uzdrawiania z internetu, (czego generalnie nie polecam ani komukolwiek ani sobie samej), ten przynajmniej tu może mieć pewność, że dostanie porządną porcję wiedzy nieobarczoną żadnym emocjonalnym bagażem Mówcy ani bez zbędnych dygresji czy prywatnych wycieczek po meandrach zawiłości tego świata. Tu można liczyć na konkret i sama z tego chętnie korzystam.