Recall Healing (RH)

To anglojęzyczna nazwa dla metody (w tłumaczeniu oznacza „Uzdrawianie przez przywołanie” – w domyśle: przywołanie pamięci pełnego zdrowia), która jest kontynuacją Biologii Totalnej z jej niewątpliwym rozszerzeniem przez autora – dr Gilberta Renaud.

W zasadzie 1:1 oddaje wszelkie założenia BT  i pogłębia je dodatkowo o znajomość kabały oraz zależności przepływów energetycznych w meridianach i punktach akupunkturowych oraz o kolejne opisy i dokumentacje przypadków wyzdrowienia osób stosujących metodę, co pozostaje nie bez znaczenia dla świata medycyny niekonwencjonalnej i utwierdza o skuteczności tej praktyki.
Właścicielem i pomysłodawcą nazwy metody Recall Healing jest dr Gilbert Renaud, uczeń dr C. Sabbah i dr G. Athiasa, gorliwy i rzetelny kontynuator praktyki Biologii Totalnej.

Założyciel Instytutu Recall Healing, z którym realizuje program szkoleniowy na całym świecie, popularyzując i propagując metodę RH oraz wiedzę na temat samouzdrawiania.

W Jego od lat prowadzonych kursach odnajdujemy bardzo usystematyzowaną wiedzę w połączeniu z dużym otwarciem na duchową stronę procesu leczenia. Stał się cenionym nauczycielem tysięcy kursantów i uczestników swoich warsztatów w wielu krajach na kilku kontynentach. Jest autorem książki pt.: „Recall Healing” – podstawowego podręcznika dla studentów metody, który w encyklopedyczny sposób przedstawia koncepcje tzw. „biologicznych niezmienników”, czyli kodów, po których można bezpośrednio dotrzeć do przyczyny choroby. Dał sporo wywiadów i napisał cały szereg artykułów tematycznych w świetle Recall Healing. Wiele Jego wystąpień publicznych i szkoleń zostało zarejestrowanych na kamerach i są one wciąż dostępne w internecie – to również cenne źródło wiedzy poza książką czy artykułami pisanymi i serdecznie je wszystkie polecam do obejrzenia.
Mam to szczęście, że mogłam osobiście uczestniczyć we wszystkich warsztatach tematycznych, jakie dr Gilbert Renaud przeprowadził na polskim rynku od samego początku przyjazdów do naszego kraju. Jestem pierwszą osobą, z którą zawarł dżentelmeńskie porozumienie, zgodnie z którym otrzymałam pozwolenie na prowadzenie warsztatów już w 2009 r., a umowy tej przestrzegam do dziś. Jest moim niepisanym superwizorem, na którego pomoc i wsparcie mogę zawsze liczyć, zwłaszcza przy konsultowaniu tzw. 'trudnych przypadków’, za co pozostaję w dozgonnej wdzięczności dla Niego. Jest jednym z moich Wielkich Nauczycieli w życiu.