Wywiady

Wdzięczność za chorobę

Zapraszam do obejrzenia wywiadu z Anettą Kamińską – Wiara w Kobiecość na temat wdzięczności za chorobę z punktu widzenia Biologii Totalnej.

Tajemnice Rodzinne

Rozważamy o tym jak tajemnice wpływają na nas oraz co możemy z tym zrobić. Bo przecież to, że w naszych poprzednich pokoleniach roiło się od tajemnic, to nie oznacza, że my musimy w nich tkwić!

Biologia Świadomości

Zachęcam do obejrzenia mojej prelekcji z festiwalu na temat pochwały roli Świadomości w naszym życiu. Godzina solidnej wiedzy oraz ćwiczenie dla chętnych!

Choroby serca w świetle Biologii Totalnej

Zapis mojej rozmowy z Piotrem Szponarskim na temat chorób serca w świetle Biologii Totalnej. Serdecznie – jak to w temacie serca 😉 – zapraszam do posłuchania tej cennej dyskusji, albowiem wg mnie jest w niej kilka bardzo ciekawych treści ubogacających każdego fana metody BT.

Równowaga w zdrowiu. Wywiad dla Vogue Polska

Skóra w Świetle Biologii Totalnej

Uszanuj Swoje Doświadczenie

Dziś sporo ważnych aspektów uwalniania emocji. Będzie o konfliktach nie tylko zbrojnych, ale też emocjonalnych oraz o tym jak można symbolicznie traktować obie kwestie konfliktów.

Każdy odpowiada za własne zdrowie?

Czy doświadczenia naszych przodków mogą mieć wpływ na to, jak czujemy się dziś, a także jak czują się nasze dzieci? Czy zainteresowanie medycyną estetyczną może wynikać z utajonych kompleksów i traum z przeszłości?

Jak być adekwatnym do rzeczywistości?

O relacjach z najbliższą rodziną. O duchowości w uwalnianiu sowich konfliktów.

Totalna Biologia. Ekspert: ciało nigdy nie kłamie

To, co dzieje się wewnątrz nas, ukazuje się w naszym ciele lub poprzez nasze zachowania i różnego rodzaju zdarzenia, które przyciągamy do swojego życia.

Ludzie kłamią, ciało nigdy nie kłamie.

Porozmawiamy o zdrowiu oraz o wpływie emocji oraz konfliktów wewnętrznych na ciało człowieka. Uwierzcie mi, będzie się działo 🙂

Spójność jest ogromną wartością.

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego chorujecie? Co tak naprawdę oznacza wysypka albo nowotwór? Z czym je łączyć? Może z tym, że nie umiemy jeszcze budować dobrych, zdrowych relacji, bo pochodzimy z rodzin, w których były zdrady, rozwody, przemoc i pamięć wojen.

Dlaczego nie wszyscy chorują?

Kiedy pojawia się choroba? Dlaczego niektórych atakuje, a innych nie? Dlaczego w jednym przypadku daje się łatwo wyleczyć, a w drugim wyniszcza organizm?