W PRZYGOTOWANIU WEBINAR

Dziecko też człowiek 😉 zatem wszystkie choroby, z jakimi możemy się spotkać u ludzi, mogą dotyczyć też dziecka. Są jednak pewne choroby, które są charakterystyczne właśnie dla maluchów lub występują wyłącznie w wieku dziecięcym. To właśnie o nich będzie w całości ten webinar.

Problematyka kłopotów wieku dziecięcego jest bardzo szeroka i nie do omówienia podczas jednego szkolenia, dlatego postanowiłam podzielić ją co najmniej na 3 części:
– PROBLEMY SZKOLNE
– CHOROBY DZIECIĘCE
– PROBLEMY WYCHOWAWCZE

„CHOROBY DZIECIĘCE” to druga część z trylogii o dzieciach i młodzieży w świetle Biologii Totalnej.

„Patrząc na chore dziecko czasem serce nam się kroi z bólu, ale czasem zalewa czysta złość i bezradność. Oto ledwo poszło do przedszkola, jak już z niego wraca z katarem! Albo znowu zabrudziło majtki, wymiotowało przed leżakowaniem lub ma zaparcia…
O czym mówi nam ciało chorego dziecka?
Dlaczego przez pewne choroby w dzieciństwie „trzeba przejść” i czy rzeczywiście trzeba?
Co zrobić, by pewnych chorób uniknąć – czy to w ogóle możliwe?
Dlaczego jedno dziecko z rodzeństwa choruje, a inne nie?
Na te i inne podobne pytania postaram się odpowiedzieć jak najbardziej szczegółowo podczas tego webinaru w oparciu o rzetelnie zdobytą wiedzę na swoich kursach zawodowych, jak również doświadczenia z własnej praktyki w gabinecie i z rozmów z lekarzami.

Z Miłością i Światłem ❤️

Magda Wdowiak”

W PROGRAMIE:
szczegółowy program już wkrótce

WAŻNE:
NIE JEST przedmiotem tego webinaru poruszenie takich tematów jak:
– choroby i problemy związane z rozwojem ciąży: punktem początkowym tych rozważań będzie tym razem moment narodzin dziecka i jego dalsze losy
– problemy z nauką, problemy w grupach rówieśniczych oraz z autorytetem nauczyciela czy objawy somatyczne związane ze stresem szkolnym – te tematy zostały objęte uwagą podczas webinaru „PROBLEMY SZKOLNE” – 1-ej części trylogii „DZIECI W ŚWIETLE BIOLOGII TOTALNEJ”
– problemy związane z agresją i autoagresją u dzieci i młodzieży np. cięcie się, próby samobójcze, uzależnienie od gier komputerowych czy używek, agresja wśród grup rówieśniczych, mobbing, zaburzenia związane z tożsamością płciową itd. – będzie to poruszone podczas 3-ej części trylogii „DZIECI W ŚWIETLE BIOLOGII TOTALNEJ” pt.: „PROBLEMY WYCHOWAWCZE”
– choroby wspólne dla dzieci i dorosłych, którym poświęcone są lub będą odrębne webinary np. o cukrzycy, białaczce, alergiach, chorobach skóry czy układu pokarmowego, uzależnieniach, chorobach genetycznych, autoimmunologicznych, autyzmie czy chorobach psychicznych.

UWAGA:
Nie jest powiedziane, że webinary ukażą się w kolejności numeracji tematów – daty szkoleń pozostają jeszcze nieznane, a programy są w fazie tworzenia. Wkrótce zostaną one ogłoszone – za wyrozumiałość i życzliwość w tej sprawie dziękuję ❤️

DLA KOGO:
Dla wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką, rodziców, opiekunów, dyrektorów, psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, lekarzy, coachów, konsultantów Biologii Totalnej i terapeutów innych metod z dziedziny naturoterapii.
Nie jest wymagana żadna wiedza, aby uczestniczyć w tym szkoleniu.