02.02.2023 LIVE NA FACEBOOKU

Chyba nie ma żadnego drugiego pytania, które słyszałabym tak często, jak to: „Ale jak wreszcie uwolnić te emocje do końca?

Jak to się robi? O co chodzi z tym uwalnianiem emocji? Uwalniam, uwalniam i nic! Myślałam, że już mam to zrobione!…”

Pomyślałam, że poruszę ten temat na swoim lajwie po raz kolejny – oby ostatni!

Postaram się wtedy krok po kroku wyjaśnić mechanikę powstawania oraz uwalniania emocji na tyle dokładnie, żeby już nikt nigdy nie miał więcej żadnych wątpliwości w tym temacie.

Wiele słów padło o roli konkretnych emocji w wielu moich webinarach, począwszy od KOŁA EMOCJI, poprzez ZŁOŚĆ, POCZUCIE WINY, SMUTEK, OBRZYDZENIE, na LĘKU jak dotąd skończywszy. Są plany na kolejne webinary o emocjach w tym roku (np. RADOŚĆ, DUMA, ZAZDROŚĆ i in.), ale póki co – najpierw ten LIVE!

Teraz podsumuję to wszystko najkrócej, jak się da, aby rozwiać absolutnie wszelkie wątpliwości każdego z Was i Waszych Bliskich.

Nagram i postaram się zapisać ten LIVE na przyszłość tak, aby każdy z Was, w zetknięciu z pytaniem: „No dobrze, ale jak mam to wszystko uwolnić?”, mógł odesłać pytającego do tej prelekcji i czuł wsparcie w tym zakresie. Czasem dobrze jest, gdy mówi za nas osoba trzecia; to nam ułatwia pewne zadania, nieprawdaż?

Zapraszajcie więc wszystkie osoby zainteresowane tematem.

Spotkajmy się jak zawsze w czwartkowy wieczór o 19:00 TU POD TYM LINKIEM na moim profilu na Facebooku i spędźmy razem godzinkę czy z hakiem na szczytnym celu: uwalniania starych, niepotrzebnych emocji po to, by poczuć ulgę raz, a dobrze!

Do zobaczenia już niebawem!

Z Miłością i Światłem

Magda Wdowiak