11.05.2023 WEBINAR ONLINE – JELITO CIENKIE W ŚWIETLE BIOLOGII TOTALNEJ

Ten webinar jest kontynuacją i jednocześnie finałowym domknięciem cyklu szkoleń na temat chorób układu pokarmowego w świetle Biologii Totalnej. Jednocześnie, jak każdy z poprzednich webinarów, stanowi on odrębną całość i jest ustanowiony tak, aby zaspokoić wszelkie potrzeby informacji na temat chorób jelita cienkiego i otrzewnej bez konieczności uczestniczenia w którymkolwiek z poprzednich szkoleń. Każdy zainteresowany tematem może dołączyć do tego webinaru już teraz!

Podobnie jak każdy inny z naszych organów w świetle Biologii Totalnej, jelito cienkie odzwierciedla bardzo konkretne z ludzkich konfliktów emocjonalnych. Patrząc na nie z perspektywy pojedynczego narządu, kumuluje ono zestaw pewnych specyficznych konfliktów czy programów i dopóki pozostaje obciążone tym stresem, choruje. Spojrzawszy zaś na nie z perspektywy całego układu pokarmowego, widzimy, że ściąga jeszcze dodatkowo na siebie bardzo wiele nieuwolnionych programów z narządów je poprzedzających w trawieniu, jak również stresu z układu nerwowego bardziej niż jakikolwiek inny narząd… Czy to nie zbyt wiele jak na jeden organ?…

Biologia Totalna spieszy tu z rychłą pomocą w odkodowaniu tych szkodliwych programów, a także uwolnieniu wszelkich uczuć i emocji związanych z chorym jelitem cienkim. W ten sposób można uzyskać po pierwsze pełne zrozumienie dla swojej choroby (a to często już bardzo duży krok ku pełnemu uzdrowieniu!), a po drugie i po kolejne – zresetowanie pamięci komórkowej i w konsekwencji znaczną czy nawet stuprocentową regenerację na poziomie ciała.

Poznanie przyczyn chorób jelita cienkiego zwalnia z wielu ludzkich konfliktów relacyjnych, a wśród nich poczucie braku akceptacji, tolerancji czy integracji, jak również pozwala na zwiększenie zdolności adaptacyjnych, współpracy w grupie czy decyzyjności. Nie da się przecenić zdrowia układu trawiennego, a jak wiadomo: wszystko zaczyna się od jelit!

W PROGRAMIE:
– jelito cienkie w świetle Biologii Totalnej
– jelito cienkie w pentagramie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
– podstawowe konflikty jelita cienkiego
– choroby jelita cienkiego m.in.: choroba Leśniowskiego i Crohna, zespół jelita drażliwego, SIBO, dysbioza jelit, nietolerancje pokarmowe, celiakia, cieknące jelito, zwężenie przewodu pokarmowego, nowotwory jelita cienkiego i in.
– choroby otrzewnej, powikłania pooperacyjne i in.
– przepuklina brzuszna i pępkowa
– otłuszczenie narządów wewnętrznych
– i in.

„Mówi się, że jelita to nasz drugi mózg i bez wątpienia coś w tym jest!
Z powodu dysfunkcji jelita cienkiego choruje tak wiele innych tkanek i narządów w naszym organizmie, jak rzadko z powodu którego innego! Jak donosi co raz więcej badań naukowych, od kondycji jelita cienkiego bezpośrednio zależy stan naszego układu pokarmowego, nerwowego i krwionośnego, mikrobiota mózgu, a także kondycja psycho-emocjonalna, która w skrajnej niewydolności potrafi doprowadzić na skraj wyczerpania psychicznego, depresji czy nawet myśli samobójczych.
Jest więc wg mnie absolutnie kluczowym poznanie wszelkich możliwych przyczyn chorób jelita cienkiego i osobiście zrobiłabym to w pierwszej kolejności, jeszcze przed zbadaniem jakichkolwiek innych tematów, zwłaszcza w przypadku obecności chorób przewodu pokarmowego i chorób psychicznych.
Ze swojej strony mogę obiecać, że zrobię wszystko, by wyjaśnić najdrobniejsze szczegóły podstaw psycho-emocjonalnych chorób jelita cienkiego z poziomu metody, w której specjalizuję się od 14 lat. Zapraszam gorąco!

Z Miłością i Światłem ❤️

Magda Wdowiak”