09.03.2023 WEBINAR ONLINE – PORONIENIE I ABORCJA W ŚWIETLE BIOLOGII TOTALNEJ

Z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn zapraszamy serdecznie na bezpłatny webinar, który odbędzie się 9 marca o godzinie 18:00 na Facebooku.
W dniu wydarzenia zapraszamy na profil Magdy na Facebooku: TUTAJ

Nie ma dla kobiety większego biologicznego dramatu w przyrodzie niż utrata dziecka.
Naturalne poronienie jest jednym z największych wydarzeń w życiu pary, które pełnego znaczenia najczęściej nabiera dopiero z czasem…
O aborcji nie mówi się już dzisiaj powszechnie inaczej, niż mając na względzie głównie konteksty polityczne bądź religijne, a szkoda, bo biologia ma swoje spojrzenie na tą sprawę i warto to wiedzieć dla siebie.

O ile w przypadku aborcji potrzebny jest świadomy udział w decyzji, o tyle poronienie zwykle zaskakuje. Jedno i drugie jednak warunkowane jest programowo i mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Jak Biologia Totalna wyjaśnia wiele zjawisk, dotyczących ludzkiego ciała czy zachowań, tak odnosi się również do wszystkich programów utraty dzieci.
Zbyt wiele cierpienia i poczucia winy niosą kobiety na sobie wskutek tych przykrych zdarzeń od pokoleń. Nadszedł już czas, by kobiety podeszły do tego świadomie, rozumiejąc, co ciało do nich powiedziało przez takie a nie inne koleje losu…

„W swojej wieloletniej praktyce zawodowej wielokrotnie spotykałam się z kobietami, które miały za sobą doświadczenie poronienia naturalnego bądź nienaturalnego. Żadna z nich nie była nigdy obojętna na swoją przeszłość, jak również ich partnerzy, z którymi dane im było począć dziecko. Zauważyłam, iż mimo ogromnego ucisku w sercu z powodu straty dziecka w ten czy inny sposób, mówienie o tym przychodzi im bardzo trudno. Tym trudniej, im większe znaczenie w ich życiu odgrywały względy religijne, mniej społeczne czy polityczne, ale też. Żadna z nich nie umiała podejść do tematu w sposób czysto biologiczny, co bardzo przykre! Zrozumiałam wtedy, jak wiele pracy mamy jeszcze do zrobienia jako ludzie, by zmieść z pola zbiorowej świadomości straszne poczucie winy, napiętnowania i osądu za sprawy, na które nierzadko mieliśmy kiedyś znikomy wpływ.

Tym webinarem chciałabym raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości co do programów utraty dzieci, samoistnych poronień i terminowanych ciąży. Jest moją szczerą intencją pomóc kobietom uwolnić się z poczucia winy, wstydu i nienaturalnego samosądu. Niech wiedza zdobyta w tym zakresie poniesie się szerokim echem dla wszystkich osób jej potrzebujących.

Z Miłością i Światłem ❤️

Magda Wdowiak”

W PROGRAMIE:
– programy utraty dzieci w świetle Biologii Totalnej
– poronienia naturalne w świetle Biologii Totalnej
– aborcja w świetle Biologii Totalnej
– jak pracować z poczuciem winy innymi emocjami
– sesja panelowa pytań i odpowiedzi

DLA KOGO:
Dla wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką, dla lekarzy, psychologów i psychoterapeutów, coachów, terapeutów Biologii Totalnej i innych metod z dziedziny naturoterapii.
Nie jest wymagana żadna wiedza, aby uczestniczyć w tym szkoleniu.