09.02.2022 WEBINAR ONLINE – ZABURZENIA ODŻYWIANIA W ŚWIETLE BIOLOGII TOTALNEJ

Są takie zaburzenia, od których wiele nie zależy w naszym życiu. Ot, ktoś jest uczulony na orzeszki, więc w najgorszym wypadku może ich nie jeść. Ktoś ma lęk wysokości i po prostu unika sytuacji, które by go wystawiały na próbę itd. Z niektórymi zaburzeniami da się po prostu żyć i jeśli ktoś nie wykazuje takiej woli, w zasadzie do śmierci może nie poznać konfliktów, jakie się do nich przyczyniły…

Ale są też i takie zaburzenia, od których zależy ludzkie życie, często w bardzo dużym stopniu.
Zaburzenia odżywiania z pewnością do takich należą i nie da się ich ominąć nawet bardzo szerokim łukiem…

„Praca z anoreksją czy z bulimią jest o tyle skomplikowana, co same przyczyny tych chorób. To nigdy nie jest praca jednowątkowa, a wielowymiarowa i najlepsze rezultaty daje zawsze wtedy, gdy swoją uwagą obejmie się cały system rodzinny, w którym anorektyczka czy bulimiczka została wystawiona jako reprezentantka rodzinnego konfliktu. Programy warunkujące anoreksję, bulimię, ortoreksję i inne zaburzenia odżywiania powstają najczęściej w dzieciństwie i dotarcie do nich na własną rękę może stanowić wielką trudność. Dlatego szersze spojrzenie na tą problematykę pozwala odprogramować nie tylko bezpośrednią przyczynę choroby, ale i tą pierwotną, do której zwykle dostać się jest najtrudniej.

W tym szkoleniu pokażę, jak na te choroby zapatruje się Biologia Totalna, a każdy zainteresowany będzie miał możliwość połączenia tego z wiedzą z zakresu medycyny, psychologii, psychodietetyki czy innych nauk, które dotychczas zgłębił. Moje doświadczenie pokazuje, że takie holistyczne podejście do tematu daje najlepsze rezultaty w zdekodowaniu tego, co zostało kiedyś podświadomie wgrane w ludzkie umysły.

Z Miłością i Światłem
Magda Wdowiak”

W PROGRAMIE:
zaburzenia odżywiania w świetle Biologii Totalnej
anoreksja
bulimia
ortoreksja
zaburzenia postrzegania sylwetki
konflikt wyglądu i estetyki
bigoreksja
wymioty, wymioty prowokowane
zaburzenia łaknienia i apetytu
kompulsje w odżywianiu
jadłowstręt
wybiórcze pokarmy w diecie dzieci i dorosłych
inne

DLA KOGO:
Dla wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką, dla lekarzy, dietetyków, psychodietetyków, psychologów i psychoterapeutów, coachów, terapeutów Biologii Totalnej i innych metod z dziedziny naturoterapii. Nie jest wymagana żadna wiedza, aby uczestniczyć w tym szkoleniu.