04.06.2024 WEBINAR ONLINE – HISTORIA SYMBOLICZNA – NARZĘDZIE TERAPEUTYCZNE W BIOLOGII TOTALNEJ

„Pracuję HISTORIĄ SYMBOLICZNĄ od 15 lat, odkąd tylko je poznałam na jednym z pierwszych kursów Biologii Totalnej. Wielokrotnie miałam okazję się przekonać od tamtej pory, jak potężne to narzędzie i zarazem jak łatwe w swojej konstrukcji. Może je zrobić nawet małe dziecko, a więc także każdy z nas niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia.

Praca na symbolach towarzyszyła człowiekowi od zarania dziejów i nikogo już chyba nie dziwi jej skuteczność. Rzecz tylko w tym, by te symbole umieć dobrze interpretować i nie naddawać im dodatkowych znaczeń, płynących z ego lub intelektu.
Tego można się nauczyć.
To może zrobić każdy.
I warto, aby każdy to wiedział, bo wtedy wybór co do możliwości samouzdrawiania staje się większy, a nasze prace wewnętrzne przynoszą jeszcze więcej rezultatów.

Gorąco zachęcam do dania szansy temu pomysłowi i jednocześnie sobie samemu.

Z Miłością i Światłem ❤️

Magda Wdowiak”

Na czym polega to zadanie:
Zadanie polega na tym, by przez 21 dni powtarzać codziennie rano i wieczorem po 15 razy tą samą formułę:

Historia Symboliczna

Byłem małą zniszczoną przez burzę posiadłością.
Wróciła piękna pogoda,
Spokój zapanował w lesie i na rzece,
Dom prezentuje się wspaniale i błyszczy w słońcu,
Ale przede wszystkim pole staje się* znów
Piękne, zdrowe i normalne.
Dziękuję wam moje chore organy,
Bo wiem, że zrobiłyście to dla ocalenia całości,
I dziękuję sobie za to, że zdrowieję*…

* Gdy poskutkuje, zmienić „staje się znów” na „stało się całkowicie”, a „że zdrowieję” na „za uzdrowienie”, by w przeszłość oddalić chorobę i pracę nad przywróconym zdrowiem.

To klasyczna praca z podświadomością i w zasadzie samo odmawianie tej formuły już wystarczy.
Weź to ćwiczenie dla siebie.
To działa!
Będę szczęśliwa, jak się poczęstujesz. ❤️

A gdybyś chciał(a) wiedzieć więcej, to zapraszam Cię na swój webinar, w którym pokażę, jak pracować z tymi symbolami jeszcze głębiej. W którym będziemy wspierać się nawzajem polem grupy podobnych nam ludzi, którzy marzą o zdrowym świecie i robią wszystko, by ten nowy porządek zaprowadzić. Jak udowodniono nawet w badaniach naukowych, a także wielokrotnie empirycznie, gdzie kilka osób gromadzi się w tym samym celu, intencje są wzmocnione.

Przyjdź i dołącz do nas ze swoim wyzwaniem.
Razem możemy więcej.

Jak się przygotować:
1) Powtarzaj HISTORIĘ SYMBOLICZNĄ rano i wieczorem po 15 razy przez tyle dni, ile zdążysz do pracy na szkoleniu. Idealnie, gdyby Ci się udało to robić przez 21 dni, ale jeśli nie, to najważniejsze, żeby zacząć i wbić w podświadomość treść tego ćwiczenia – najczęściej oznacza to, że znasz już tą formułę na pamięć jak przysłowiowy pacierz 🙂
2) Przygotuj sobie odpowiednie spokojne miejsce do tego webinaru. Zadbaj o przestrzeń i o to, by nikt Ci w tym czasie nie przeszkadzał.
3) Przygotuj sobie czystą kartkę papieru (najlepiej gładką w formacie A4, może być zwykła kartka z drukarki), a także coś do pisania i do rysowania: kredki, flamastry, cienkopisy – co lubisz. Dobrze też mieć warunki do rysowania: stół, biurko czy choćby podkładkę do pisania.
Przygotuj też szklankę wody do picia lub kubek ulubionego napoju, by nawodnić organizm.
4) Można tą pracę zrobić z innymi bliskimi osobami np. z żoną czy z mężem, z dzieckiem, z przyjaciółką lub siostrą albo mamą… Ważne, by temu ćwiczeniu towarzyszyła atmosfera bezpieczeństwa i wzajemnej życzliwości oraz pragnienie zmiany i otwartość na nią.