02.03.2023 WEBINAR ONLINE – CHOROBY AUTOIMMUNOLOGICZNE W ŚWIETLE BIOLOGII TOTALNEJ

Chorób autoimmunologicznych jest bardzo wiele. Nie ma możliwości, by w jednym webinarze omówić je wszystkie szczegółowo, dlatego tym razem omówionych będzie kilka najpowszechniejszych.

W dzisiejszych czasach obserwujemy rosnącą plagę chorób autoimmunologicznych wśród ludzi. Można by za to winić czynniki zewnętrzne, otaczające nas środowisko, ucywilizowanie sposobu życia czy niedoskonale funkcjonującą służbę medyczną, ale spojrzenie Biologii Totalnej wyjaśni to inaczej. W naszym rozumieniu musi być głębszy powód, dla którego obserwujemy to przykre zjawisko w ostatnich czasach. I gdy już uda nam się ten powód rozpoznać, wtedy może nastąpić zrozumienie tła przyczyny własnych, osobistych dolegliwości. W świetle metody BT takie głębokie zrozumienie jest równoznaczne z uzdrowieniem programów, warunkujących wszelkie choroby, w tym autoimmunologiczne (często dotychczas określane jako nieuleczalne).

W tym webinarze zostaną omówione w sposób bardzo dokładny wszelkie możliwe przyczyny powstawania chorób autoimmunologicznych ogólnie oraz przyczyny wybranych, najczęściej spotykanych chorób z tej grupy.

W PROGRAMIE:
– emocjonalne podłoże chorób autoimmunologicznych
– biologiczne niezmienniki chorób autoimmunologicznych
– Hashimoto
– choroby stawów (RZS)
– stwardnienie rozsiane (SM)
– stwardnienie zanikowe boczne (SLA)
– toczeń
– Zespół Sjogrena

Pozostałe choroby z grupy autoimmunologicznych zostaną omówione na osobnych szkoleniach w przyszłości.